KO Uni Cat Vertical prut 1.9m,80-270g

Kód: 5607190
Akce Výprodej
Značka: Uni Cat
ZDARMAZDARMA
Uni Cat New Age Vertical 1,90m 80-270g
2 899 Kč
Skladem (1 ks)

Tento prut je určen zejména pro lov z lodi. Má rychlý blank a špičkovou akci, díky čemuž je znát každý pohyb nástrahy a můžeme včas sumce zaseknout. Prut sám je velmi odolný a téměř nezničitelný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento prut je určen zejména pro lov z lodi. Má rychlý blank a špičkovou akci, díky čemuž je znát každý pohyb nástrahy a můžeme včas sumce zaseknout. Prut sám je velmi odolný a téměř nezničitelný. 

V poslední době začíná být v Evropě lov sumců pomocí vertikální přívlače velice oblíbený. Tato metoda je už řadu let známa v zemích, jako jsou Francie, či Itálie, kde je velmi úspěšně používána. Největší přednost je, že tato metoda funguje i v zimě, kdy je ryba pasivní, nepřijímá příliš potravy a je opatrná. Kvůli této skutečnosti byl v našich laboratořích vyvinut prut New Age Vertical. Tento prut je určen zejména pro lov z lodi. Má rychlý blank a špičkovou akci, díky čemuž je znát každý pohyb nástrahy a můžeme včas sumce zaseknout. Prut sám je velmi odolný a téměř nezničitelný. Opatrného sumce nebo rybu, která je díky chladnému počasí netečná lze velmi dobře a úspěšně vydráždit k útoku tak, že zjistíme místo pobytu sumce, nejlépe pomocí echolotu a za pomoci sestavy, jejíž součástí je těžká jigová hlavička, která drží nástrahu u dna, přímo před sumčí tlamou. Při pohybu prutu nahoru a dolu vzniká dojem poraněné prchající ryby. A tento pohyb dokáže sumce vyprovokovat k útoku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: