Plovoucí pogumovaný podběrák Xtreme 250
Kód: M-LNXTR2570Detailní popis produktu
Luxusní skládací podběrák s mimořádně tuhou a pevnou tyčí se spolehlivou aretací výsuvu. Podběrák je kompletně plovoucí díky plovákům, umístěným v lemování ramen a utěsněné teleskopické tyči. Dlouhá ramena jsou osazena ultralehkou a velmi hlubokou pogumovanou síťkou, která je maximálně šetrná k rybám. Jedná se o nejvyšší model mezi skládacími podběráky. Svými rozměry a možnostmi použití téměř atakuje plnohodnotné kaprařské podběráky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | RYBAŘINA |
|---|---|
| EAN: | 8595712424937 |
| Délka: | 2.50 m |
| Počet dílů: | 2 |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Poznámky: | Tento produkt je plovoucí ! |
| Rozměr: | 80 x 80 x 60 cm |
| Transportní rozměr: | 105 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mivardi – česká značka pro moderní rybáře
Značka Mivardi je nejznámější český výrobce rybářských potřeb, který si získal oblibu nejen v České republice, ale i v celé Evropě. Vyniká špičkovou kvalitou, precizním zpracováním, moderním designem a vynikajícím poměrem ceny a výkonu.
V širokém sortimentu Mivardi najdete vše, co rybář potřebuje – od kaprových prutů, navijáků a bivaků, přes rybářská křesla, lehátka a převleky, až po tašky, obaly, bižuterii a doplňky pro rybaření.
První výrobky Mivardi se objevily na trhu v roce 2004. Od té doby značka prošla dynamickým vývojem a vyprofilovala svůj sortiment do tří hlavních směrů:
-
Prémiová kaprařina
-
Plavaná a feeder
-
Rekreační rybařina
Dnes používají produkty Mivardi tisíce spokojených rybářů v Česku i v mnoha zemích Evropy.
Značka Mivardi klade maximální důraz na kvalitu, funkčnost a dlouhou životnost. Každý výrobek prochází pečlivým vývojem, testováním a výstupní kontrolou. Cílem je dosáhnout užitné hodnoty, která převyšuje běžný standard ve své cenové kategorii.
