Diversa Plastová krytka startéru
Kód: 72-1600000-0-00Související produkty

Česká výroba !!!! Výrobky jsou vyráběny nejmodernější technologií z velice kvalitního floatového skla a vysoce pevnostního silikonu. Akvárium 50x25x30cm, 37L.

Krycí skla k akváriu Akvatera 250L

Krycí skla k akváriu Akvatera 200L

Akvarijní substrát ideální pro přírodní akvária. Hrubost: 0,5 mm.

Krycí skla k akváriu Akvatera 84L

Krycí skla k akváriu Akvatera 160L

Česká výroba !!!! Výrobky jsou vyráběny nejmodernější technologií z velice kvalitního floatového skla a vysoce pevnostního silikonu. Akvárium 40x23x30cm,27L.

Česká výroba !!!! Výrobky jsou vyráběny nejmodernější technologií z velice kvalitního floatového skla a vysoce pevnostního silikonu Akvárium 45x24x35cm,38L.

Česká výroba !!!! Výrobky jsou vyráběny nejmodernější technologií z velice kvalitního floatového skla a vysoce pevnostního silikonu. Akvatera Akvárium Beta 15x15x15cm,3L.

Česká výroba !!!! Výrobky jsou vyráběny nejmodernější technologií z velice kvalitního floatového skla a vysoce pevnostního silikonu. Akvárium 150x50x60cm, 450 litrů.

Česká výroba !!!! Výrobky jsou vyráběny nejmodernější technologií z velice kvalitního floatového skla a vysoce pevnostního silikonu. Akvárium 120x40x60cm, 288 litrů.

Bezpečnostní podložka pod akvárium ze speciální polyetylenové pěny.

Krycí sklo na akvárium 120x40cm (288L)

Akvarijní substrát ideální pro přírodní akvária. Hrubost: 4-8 mm.

Česká výroba !!!! Výrobky jsou vyráběny nejmodernější technologií z velice kvalitního floatového skla a vysoce pevnostního silikonu Akvárium 30x20x20cm,12L.