NO Shimano Alivio 10000 FA naviják

Kód: 07533
ZDARMAZDARMA
Naviják Alivo 10000 FA
1 799 Kč
Skladem (1 ks)

První věc, které si u tohoto navijáku všimnete je elegantní černé matné tělo a naleštěné kovové vložky. Vypadá draze - ale není to zdaleka pravda. Naviják Alivio je vstupní úrovní řady P3 a zatímco náklady mohou být velmi příznivé, kvalita určitě není nízká. Tento naviják s přední brzdou umožňuje nádherně precizní kontrolu vlasce při zdolávání velmi bojovných velkých ryb. Nový rotor speciálního tvaru se otáčí s neuvěřitelnou hladkostí a jedno kuličkové ložisko a jedno hlavové ložisko fungují v perfektní harmonii s převody, čímž dochází k výkonu, který za tuto cenu nenajdete u žádného jiného výrobce. Za cenu pro začátečníky dostanete pevný a spolehlivý naviják s obzvlášť vynikajícím výkonem po dlouhou dobu. Pokud jej koupíte pro své dítě, slibte nám, že ho nebudete používat sami! Power Roller Duraluminium spool XT7 Body Varispeed Hypergear Super Stoper II Dyna Balance Biogrip Spare Sool

Detailní informace

Detailní popis produktu

První věc, které si u tohoto navijáku všimnete je elegantní černé matné tělo a naleštěné kovové vložky. Vypadá draze - ale není to zdaleka pravda. Naviják Alivio je vstupní úrovní řady P3 a zatímco náklady mohou být velmi příznivé, kvalita určitě není nízká. Tento naviják s přední brzdou umožňuje nádherně precizní kontrolu vlasce při zdolávání velmi bojovných velkých ryb.

Nový rotor speciálního tvaru se otáčí s neuvěřitelnou hladkostí a jedno kuličkové ložisko a jedno hlavové ložisko fungují v perfektní harmonii s převody, čímž dochází k výkonu, který za tuto cenu nenajdete u žádného jiného výrobce.

Za cenu pro začátečníky dostanete pevný a spolehlivý naviják s obzvlášť vynikajícím výkonem po dlouhou dobu. Pokud jej koupíte pro své dítě, slibte nám, že ho nebudete používat sami!

Power Roller

Duraluminium spool

XT7 Body

Varispeed

Hypergear

Super Stoper II

Dyna Balance

Biogrip

Spare Sool

Převodový poměr 4.9 : 1
Náhradní cívka ne
Počet ložisek 2
Brzda přední
Průměr vlasce 0.35 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: